Portfolio

Rowerownia

Są takie miejsca, które powstają z pasji i miłości. Nikt się nie dziwi, jeśli jest to kawiarnia albo bar, ale jeżeli mamy do czynienia z miejscem, gdzie naprawia się dwukołowce, wtedy na twarzach ludzi pojawiają się znaki zapytania... Czy można kochać rowery?
Czytaj dalej »

Najważniejsze dwie kreski

Dziewięć miesięcy to naprawdę długa podróż. Jak często bywa, tak i w tym przypadku, najtrudniejsze są początki, a początkiem często bywają przysłowiowe, dwie kreski na teście.

Czytaj dalej »

Suknie ślubne

Suknia ślubna, która dziś wybierasz, musi być Twoim spełnionym marzeniem, wspaniałym towarzystwem na ten wyjątkowy dzień, powinna też stać się cudownym wspomnieniem w przyszłości. 

Czytaj dalej »

Copywriter Warszawa

Komisarz Jagoda Słotka po raz setny czytała karteczkę, na której napisane były tylko dwa słowa: copywriter Warszawa. Nie pojmowała czemu w zaciśniętej dłoni pewnej, niemłodej już fryzjerki na Bielanach znalazła właśnie to.
Czytaj dalej »

Meble ogrodowe

Ogród to wyjątkowe miejsce w Twoim domu. Może w zależności od gustów, potrzeb i upodobań stać się fascynującym placem zabaw, oazą ciszy i spokoju, miejscem niezapomnianych spotkań w gronie najbliższych albo magiczną grządką pełną cudownych smaków i zapachów. Bez względu na to, jaki jest Państwa pomysł na zagospodarowanie ogrodu, nasze produkty wyjdą na naprzeciw nawet najbardziej wyrafinowanym potrzebom. Tak jak Państwo zdajemy sobie sprawę z tego, że szczególne miejsca wymagają niezwykłej oprawy.
Czytaj dalej »

Rajski hamak

Pozwól swojemu ciału odpocząć w lekkiej, bawełnianej otulinie fantastycznego hamaka Boho. Materiał, z którego wykonano nasz produkt, został wzbogacony poliestrem, dzięki czemu stał się niezwykle wytrzymały, nie tracąc swojej bawełnianej naturalności.
Czytaj dalej »

Wyspa dzieci

Wychowanie to proces. Świadomy i celowy. To my rodzice ustalamy w nim zasady i reguły. Prowadzimy z dziećmi gry interpersonalne, często manipulujemy i spekulujemy. Czy mamy świadomość, że wychowanie to tylko jeden z elementów kształtowania człowieka?

Czytaj dalej »

Mamo, to moja najlepsza przyjaciółka!

– Mamo, to moja najlepsza przyjaciółka! 
– Mamo, nie będę się z nimi bawić! 
– Mamo, ratuj !

Któreś z tych wyznań słyszysz od swojej pociechy przy okazji każdej wizyty na placu zabaw?

Czytaj dalej »

Przychodzi baba do lekarza

Przychodzi baba do lekarza..., tak w zamierzchłych czasach zaczynały się kawały różnego sortu. Moda na takie żarty dawno przeminęła, ale z powiedzonka można skorzystać przy okazji rozmowy o kobiecym zdrowiu.
Czytaj dalej »

Planowanie ślubu

Już mi niosą suknię z welonem... Mandelsonem stukają kopyta.

Te słowa starej piosenki nuci niejedna panna młoda na chwile przed wielkim dniem… Wzruszona, szczęśliwa, najpiękniejsza i z uśmiechem na twarzy wkracza na nową drogę życia. Po wszystkim człowiek najczęściej pamięta tylko to, że było pięknie, że wszystko się udało ale zanim będzie suknia, weselne dzwony, zanim kościół utonie w kwiatach przyszłą, młodą parę czeka mnóstwo pracy.

Czytaj dalej »

W myśli, w mowie, w sercu, na ślubnym kobiercu

Stara jak świat, dziś już zapomniana wróżba. Jednak ślubny kobierzec jak najbardziej aktualny. Ludzie śluby biorą, a wokół samej uroczystości mnóstwo wątpliwości, zamieszania, dylematów. Pierwszy zazwyczaj to ten, kiedy ślub brać. Ludowe przesądy mówią, żeby koniecznie w nazwie ślubnego miesiąca znalazła się literka R.
Czytaj dalej »

Fryzjerka Bielany

Tabliczka: fryzjerka bielany mokła w strumieniach wrześniowego deszczu. Komisarz Jagoda Słotka przyglądała się jej z kwaśną miną. Stała w tym miejscu już dobry kwadrans, była mokra, wściekła i strasznie burczało jej w brzuchu. Zastanawiała się nad sprawą, nooo próbowała się zastanawiać. Jednak nieszczęsna Fryzjerka bielany działała jej na wyobraźnię... odruchowo pomacała swoje mysie, krótkie włosy.
Czytaj dalej »