O mnie

Opowiem Twoją historię.

Mam na imię Aga, bywam matką, żoną, kochanką. Bywam szczęśliwa, smutna, zrozpaczona, poukładana, szalona i wręcz przeciwnie. Mam lepsze i gorsze dni. Czasem mogę wszystko, a czasem nic mi się nie chce. Robię różne rzeczy i bywam różna, ale przede wszystkim i niezmiennie jestem zakochana w słowach. I jest to miłość z wzajemnością. Słowa mają zapach, kolor i smak, nadają kształt myślom. Słowami kochamy, sprzedajemy, tęsknimy, kupujemy. To słowa sprawiają, że czegoś pragniemy i dzięki nim o czymś pamiętamy. Słowa nadają sens naszym celom.

Pisanie to kreowanie rzeczywistości, takiej, jakiej akurat potrzebujesz.

Ja wiem, czasem tak trudno coś w nie ubrać, choć wydawałoby się, że nic prostszego, a jednak język bywa pełen pułapek. 

Tam, gdzie innym trudno ja nie mam kłopotów. 

Słowa to moja domena.

Masz doskonałe pomysły, tylko czasem czujesz deficyt słów by je opisać?

Mnie ich nigdy nie brakuje. To czy chodzi o opis produktu, który chce się sprzedać, artykuł ekspercki, list do kochanki, korespondencję z klientami, teksty na stronę internetową czy social media, czy cokolwiek innego, nie ma żadnego znaczenia. Każdy tekst to wyzwanie.

Nie specjalizuję się w określonych rodzajach tekstów, jedne piszę z większą, a inne z mniejszą przyjemnością, ale mogę napisać wszystko. Tematyka? Moje pasje to psychologia, dzieci, podróże, relacje międzyludzkie, zdrowie, jedzenie i bardzo szeroko pojęte piękno, ale...to nie znaczy, że nie mam pojęcia o reszcie świata. Pisanie niejednokrotnie stwarza okazję do tego, by poszerzać horyzonty, dowiadywać się wciąż więcej, a to niezwykła przygoda. Więc jednak o mostach, lotach balonem, wyborach prezydenckich w USA, planowaniu budżetu i kondycji polskich piłkarzy także z przyjemnością popiszę.

Zapraszam do poczytania przykładowych tekstów, do korespondencji ze mną i do współpracy. Gwarantuję unikalne teksty, bezproblemową komunikację i terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań.

Ważny jesteś Ty i Twoja historia. Ja jestem po to, aby ją opowiedzieć.

Skontaktuj się ze mną »